Laureaci 2019

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego!

Z przyjemnością informujemy, że konkurs fotograficzny „Przyroda województwa kujawsko-pomorskiego” został rozstrzygnięty! Do dnia 6 maja 2019 r. można było zgłaszać prace fotograficzne, które w sposób najciekawszy przedstawiają piękno przyrody i krajobrazu regionu Kujaw i Pomorza.

Dzięki talentowi, pasji i zaangażowaniu uczestników konkursu na wybranych przez Jury Konkursu pracach fotograficznych podziwiać będziemy zarówno perły naszego województwa, jak również rzadko spotykane zwierzęta, krajobrazy i miejsca, które przez wielu nie zostały jeszcze odkryte, ukazane w nietuzinkowy sposób.

Spośród 2102 zgłoszonych fotografii, Jury Konkursu wyłoniło około 220 i zakwalifikowało do umieszczenia w publikacjach Wojewody Kujawsko-Pomorskiego.

 

O wyborze zdjęć autorzy zwycięskich prac fotograficznych zostaną powiadomieni drogą mailową w terminie do dnia 5 czerwca 2019 r.

Uroczyste ogłoszenie nazwisk autorów, którym Jury Konkursu przyznało nagrody rzeczowe, oraz wręczenie nagród i publikacji odbędzie się w terminie i miejscu wyznaczonym przez Organizatora.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.

Kontakt z Organizatorem:

Biuro Kadrowo-Organizacyjne

tel. 52 349-75-87

e-mail: fotokonkurs@bydgoszcz.uw.gov.pl

Autorzy zwycięskich fotografii:

  1. Natalia Becker-Dziadzio
  2. Joanna Bejma
  3. Adam Białkowski
  4. Andrzej Bizoń
  5. Katarzyna Błaszkiewicz
  6. Wiesława Bogucka
  7. Daniel Chojak
  8. Patryk Chudzik
  9. Helena Drożdża
  10. Karol Gierad
  11. Leszek Gładkowski
  12. Agata Grobelniak
  13. Dariusz Grobelniak
  14. Zenon Guse
  15. Łukasz Gwiździel
  16. Ewa Jankowska
  17. Marcin Jarski
  18. Magdalena Jastrzębska
  19. Tadeusz Juszczak
  20. Michał Kadlec
  21. Krystian Kaniowski
  22. Arkadiusz Kikulski
  23. Mirosław Klatecki
  24. Łukasz Knop
  25. Krzysztof Kołakowski
  26. Marta Kruzel
  27. Przemysław Kuciński
  28. Hanna Kulągowska-Puzio
  29. Tomasz Leśniewski
  30. Robert Łapiński
  31. Magdalena Majewska
  32. Marta Malinowska
  33. Karolina Mazurkiewicz
  34. Tomasz Modry
  35. Jerzy Napierała
  36. Piotr Napierała
  37. Michał Okruciński
  38. Katarzyna Olejnik-Wodyńska
  39. Paweł Orzech
  40. Jolanta Orzłowska
  41. Paulina Pankau
  42. Sławomir Pietrzykowski
  43. Dariusz Płąchocki
  44. Zbigniew Płoszyński
  45. Bożena Podlasin
  46. Dorota Pyszkowska
  47. Bartosz Rakoczy
  48. Paweł Rzeszot
  49. Marcin Seroczyński
  50. Sławomir Seroka
  51. Henryk Stępkowski
  52. Michał Ślęczek
  53. Daria Troczyńska
  54. Marek Wojciekiewicz
  55. Marcin Woźniak
  56. Paweł Wróblewski
  57. Michał Zieliński

Dofinansowano ze środków

Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu